Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

kokysek 26.5.11: prosba

Dobry den,prosila bych vas o radu my kamaradce je 15 meri 162cm a vazi 78kg. Chtela by zhubnout ale nak ji to nejde ji 5 krat denne po 3 hodinach a taky hodne cvici ale kila ji dolu nejdou. K lekari s tim jit nechce. Tak Vas prosim o radu jestli ji muzu nejak pomoci zatim dekuju :)

27.05.2011 12:05   

Je od Vás moc milé, že se snažíte kamarádce pomoci. Bohužel však takto na dálku nejde tento problém s konkrétnějšími informaci řešit. Navíc v tomto věku je kamarádka stále ještě ve vývinu a tělo se stále formuje. Jídelníček si může nechat kamarádka zkontrolovat od odborníka a nechat si jej navíc vypracovat přímo na míru i na dálku. Více informací o této službě najdete zde: http://www.hubnuti.org/zdravy-jidelnicek. S pozdravem Divišová

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (324)
Soutěžíme (111)
Soutěže II. (101)
Zahradnice (99)
Dámy-důchodkyně (55)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (44)
Online babinec (37)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (36)
CO tě NAPADNE? (31)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (31)
Recepty
pekingská kachna
0854. pivní housky od garfula
0932. vločková (ovesná) kaše ..
Pusinky z bramborove kase
Kmínový chléb

Přidat recept