Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

m.s 06.11.11: Jak zhubnout?

Dobrý den, jen sem se chtěla zeptat jestli by ste mi mohla pomoc. Měřím cca 168cm a vážím 84kg. Chtěla bych strašně moct zhubnout.Zkoušela jsem všechno ale nic. Prosím o radu. Pošlete mi to prosím na email. Děkuji

16.11.2011 01:11   

Dobrý den,
Vaše otázka je příliš obecná a odpověď na ní by byla příliš obšírná. Nejlepší by bylo setkat se s výživovým poradcem. Pakliže jste z Prahy, rádi si s Vámi smluvíme schůzku. Více na www.hubnuti.org.
Pokud bydlíte mimo Prahu, můžeme vám nabídnout vypracování osobního jídelníčku přes internet. Jídelníček je sestaven nutričním poradcem na základě informací, které nejprve vyplníte do přiloženého dotazníku. V souboru, který pak obdržíte do 3 pracovních dnů od platby, najdete mimo jiné analýzu a zhodnocení Vašeho současného stravování, plán a doporučení na podporu zdravotního stavu a dosažení Vašeho cíle (redukce), co je třeba v jídelníčku vynechat a proč, jaké potraviny do jídelníčku naopak zařadit, kdy a jak často, příklady vhodných jídel a samotný 14denní stravovací plán včetně receptur. Více informací najdete zde: http://www.hubnuti.org/zdravy-jidelnicek.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (324)
Soutěžíme (112)
Soutěže II. (101)
Zahradnice (99)
Dámy-důchodkyně (53)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (44)
Online babinec (37)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (36)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (31)
CO tě NAPADNE? (30)
Recepty
1323. ořechové rohlíčky od os..
Zeleninové rizoto s celerem a..
Pomerančové cukroví
Kuře se žampionovou směsí v a..
Losos s bazalkovou omáčkou

Přidat recept