Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

theELIZABETHA 08.11.11: 0

dobrý den, nedávno jsem byla u lékařky, která mi předpověděla do půl roku žaludeční vředy. Ze školy běhám do práce,opačně,pak zase zpět-jsem v jednom kole a netrpím pocitem hladu ani žízně. Dost kouřím a piju kávu. Pokud se to nezlepší, mám nejlepší předpoklady k tomu si uhnat dědičnou cukrovku a již zmiňované vředy. Problém je v tom, že už skoro rok mám jistý BLOK, sním max 1 rohlík a ten stejně většinou vyzvracím. (nikdy jsem úmyslně nezvracela a nyní se o to také opravdu nepokouším), tím pádem se jaksi neshoduju s doktorčinou radou, že mám začít pořádně jíst. bolí mě břicho, mám křeče, jsem slabá a věčně unavená. Nevím jak udělat první krok k tomu, být fit a hlavně, jak se zase bez problémů najíst. Myslíte, že by to mohla být psych. porucha? Popřípadě strach z toho, že přiberu? Bohužel nevím, kam tento příspěvek zařadit, nezlobte se.

15.11.2011 01:11   

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vzhledem k vážnosti situace s Vaším zdravotním stavem urgentně vyhledejte lékaře, který Vám doporučí specialistu pro poruchy příjmu potravy ve Vašem okolí. S pozdravem Divišová (www.wellnessia.cz)

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (324)
Soutěžíme (111)
Soutěže II. (101)
Zahradnice (99)
Dámy-důchodkyně (56)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (44)
Online babinec (37)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (36)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (33)
CO tě NAPADNE? (31)
Recepty
0989. krupicová kaše od Svetl..
Sýrové tyčky
Vločkové rohlíčky
0100. koblížky od JKpipule
Sójová směs na špagety

Přidat recept