Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

slnko 04.9.13: 0

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu, ake homeopatika sa beru pri liecbe cervov, konkretne pri hliste detskej..dakujem za odpoved

04.09.2013 05:09   

Hezký den, při léčbě parazitů se v klasické homeopatii používá nejčastěji homeopatický lék Cina, avšak nedá se obecně doporučit pro každé dítě, neboť léčba klasickou homeopatií je zcela individuální, a jaký lék může pomoci jednomu pacientovi, nemusí pomoci druhému a je tedy potřeba postupovat konkrétně případ od případu. Vám bych doporučila se s problémem obrátit na některého z vystudovaných klasických homeopatů, který je zároveň i členem profesní organizace klasických homeopatů. Jejich seznam najdete např. na webu České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz. Na podrobné informace o způsobu léčby klasickou homeopatií se můžete podívat na web věnovaný klasické homeopatii www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (130)
Soutěžíme (114)
Zahradnice (73)
Soutěže II. (68)
Přijďte pokecat (50)
Sestav smysluplnou větu:47: (45)
Online babinec (38)
Dámy-důchodkyně (35)
" Kdo udělá nulu " (34)
Pohoda s kámoškama (33)
Recepty
Kanadské kuře
nastavená kaše v PH
Zdrava panev ala TOFU
Kuře na pivě
Octový závin

Přidat recept