Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

slnko 04.9.13: 0

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu, ake homeopatika sa beru pri liecbe cervov, konkretne pri hliste detskej..dakujem za odpoved

04.09.2013 05:09   

Hezký den, při léčbě parazitů se v klasické homeopatii používá nejčastěji homeopatický lék Cina, avšak nedá se obecně doporučit pro každé dítě, neboť léčba klasickou homeopatií je zcela individuální, a jaký lék může pomoci jednomu pacientovi, nemusí pomoci druhému a je tedy potřeba postupovat konkrétně případ od případu. Vám bych doporučila se s problémem obrátit na některého z vystudovaných klasických homeopatů, který je zároveň i členem profesní organizace klasických homeopatů. Jejich seznam najdete např. na webu České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz. Na podrobné informace o způsobu léčby klasickou homeopatií se můžete podívat na web věnovaný klasické homeopatii www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (345)
Soutěžíme (152)
Zahradnice (136)
Pohoda s kámoškama (81)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (67)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (51)
OBRÁZKY ANIMACÍ A GIFŮ (50)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (48)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (46)
Soutěže II. (43)
Recepty
Špagety rychlé a ostré
Bezový sirup
Velký třesk
Rychlý bramborový salát jinak
Plátky v alobalu

Přidat recept