Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

xhanach 12.11.13: 0

Dobry den,mam jiz 6 tydnu rymu. Strida se cira tekouci ryma s ucpanym nosem,situace se pravidelne zhorsuje vzdy brzy rano,kdy me probudi kychani,svedeni v nose a silne tekouci nos. Zbytek dne je situace trochu lepsi. Jelikoz jsem uz absolvovala klasickou lecbu,Pamycon a pak celkova ATB,bez vetsiho efektu,domnivam se,ze ryma souvisi s mym tehotenstvim (18 tt). Mohla byste mi prosim piradit nejakou homeopatickou lecbu,predstava,ze to bude trvat jeste minimalne 5 mesicu me desi. Velice dekuji za odpoved. Hana B.

12.11.2013 03:11   

Hezký den, k Vašemu problému s rýmou bych určitě doporučila léčbu klasickou homeopatií, je však potřeba, abyste vyhledala odbornou pomoc některého z kvalifikovaných klasických homeopatů. Ten teprve na základě podrobného vstupního pohovoru o všech Vašich problémech, fyzických i psychických, a to nejen v současnosti, ale i v minulosti, může doporučit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Zároveň ho bude zajímat i Vaše rodinná anamnéza - jaké závažnější nemoci máte v rodině u svých rodičů a prarodičů. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat na web www.klasickahomeopatie.cz, seznam klasických homeopatů najdete na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (450)
Soutěžíme (112)
Zahradnice (74)
Soutěže II. (59)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (52)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (47)
Ostroff:73:pohody (39)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (36)
Všeho:193:chuť (33)
Online babinec (33)
Recepty
0493. plněné bulky od Ivana.
Vyzkouseny super kolac z tvar..
Italské kuře
kakaové oválky s kokosovým kr..
Hradečanské koláčky

Přidat recept