Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Meryl 21.12.13: 0

Dobrý den. V minulosti jsem prodělala Plicní chlamidie, Byla jsem přeléčena antibiotiky a ještě i na boreliosu, která se dodatečně též potvrdila, jsem ale neustále unavena, a ještě bych se chtěla přeléčitt homeopatií, které velmi věřím. Potřebuji se hlavně ještě pročistit tělo a nastartovat organismus, aby si již poradil sám.Mám bolesti kloubů a jsem velmi unavená. Děkuji. Pordtew mi název léku, mám homeopata zde v Mostě. hezký den.

21.12.2013 12:12   

Dobrý den, doporučuji Vám zkontaktovat přímo klasického homeopata, bohužel na základě informací, které mi píšete, se vybrat homeopatický lék nedá. K výběru nejvhodnějšího homeopatického léku je potřeba znát celkový obraz pacienta, tedy všechny jeho fyzické, ale i psychické příznaky, a to v současnosti i minulosti, a dále ještě jeho rodinnou anamnézu. Teprve na základě těchto zjištění je možné stanovit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Seznam kvalifikovaných klasických homeopatů najdete na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (146)
Zahradnice (146)
Je nám -sát! (142)
Soutěžíme (99)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (58)
CO tě NAPADNE? (52)
Soutěže II. (49)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (49)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (46)
"A JE TO" a nám daří se to ! (43)
Recepty
Zmrzlinová bábovka
Štrůdl z jogurtem- těsto
0080. rohlíky
1188. žitný bochníček od pate..
Findžový jablkový koláč

Přidat recept