Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Meryl 21.12.13: 0

Dobrý den. V minulosti jsem prodělala Plicní chlamidie, Byla jsem přeléčena antibiotiky a ještě i na boreliosu, která se dodatečně též potvrdila, jsem ale neustále unavena, a ještě bych se chtěla přeléčitt homeopatií, které velmi věřím. Potřebuji se hlavně ještě pročistit tělo a nastartovat organismus, aby si již poradil sám.Mám bolesti kloubů a jsem velmi unavená. Děkuji. Pordtew mi název léku, mám homeopata zde v Mostě. hezký den.

21.12.2013 12:12   

Dobrý den, doporučuji Vám zkontaktovat přímo klasického homeopata, bohužel na základě informací, které mi píšete, se vybrat homeopatický lék nedá. K výběru nejvhodnějšího homeopatického léku je potřeba znát celkový obraz pacienta, tedy všechny jeho fyzické, ale i psychické příznaky, a to v současnosti i minulosti, a dále ještě jeho rodinnou anamnézu. Teprve na základě těchto zjištění je možné stanovit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Seznam kvalifikovaných klasických homeopatů najdete na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (450)
Soutěžíme (112)
Zahradnice (74)
Soutěže II. (61)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (52)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (47)
Ostroff:73:pohody (39)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (33)
Online babinec (33)
Povídání o hubnutí ale nejen o něm. :308: (30)
Recepty
Slany zavin
1563. celokváskový chléb se s..
Pudinkový koláč
0275. skořicová buchta s čoko..
Rehradické řízky

Přidat recept