Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

dostalka 08.7.14: 0

Je mě 43let, léčená jsem s hypertenzi a mám geneticky potvrzené sklony k tromboze.V dětství cca 2x do roka anginy.Ve 14 letech absces a jedna mandle vytržena. Po té 2x do roka anginy,letos angina v 5(haemophilus influenza),6(s hospitalizací hnisavá) a 7/204(streptokok phylogenes). také sliznice v krku silná s hnisáním.Každá angína řádně přeléčena atb.v 5 a 7 positivní výtěr po přelečení negat.V 6 ve výtěru nic nenalzeno. Imuno testy výborné. V zimní sezonu mívám suchý kašel v závislosti na počasí,xyzal+kapky proti kašli,někdy miflonid.Děda měl astma, já má k tomu sklony.Na krk mě vadí horko a sucho. Je nějaká léčba homeopathiky vhodná nebo raději podstoupit tonsilektomii.Mám obavy o průdušky a sliznice v krku.

08.07.2014 03:07   

Dobrý den, určitě bych Vám doporučila léčbu klasickou homeopatií jako podpůrnou léčbu Vašich zdravotních potížích. Na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz si můžete vybrat registrovaného klasického homeopata Komory blízko Vašeho bydliště (jsou zde rozděleni podle krajů). Na webu www.klasickahomeopatie.cz si můžete prostudovat základní informace k léčbě klasickou homeopatií...

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (450)
Soutěžíme (116)
Zahradnice (74)
Soutěže II. (62)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (52)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (47)
Ostroff:73:pohody (39)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (34)
Online babinec (33)
Povídání o hubnutí ale nejen o něm. :308: (30)
Recepty
0514. tenká křupavá pizza od ..
Kuřecí směs s červenými fazol..
JEDNODUCHÝ SKLENIČKOVÝ PERNÍK
vločková polévka
POMAZÁNKA BULHARKA

Přidat recept