Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

damapritele 10.9.14: 0

Dobrý den, mám výrazné plísňové projevy na nehtech na rukou, ve vzorcích se nikdy nenašla.Pomůže mi homeopatie?

11.09.2014 03:09   

Pěkný den, léčba klasickou homeopatií Vám může pomoci, avšak je potřeba, abyste zkontaktovala některého z kvalifikovaných klasických homeopatů, nejlépe registrovaných v České komoře klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, a s ním začala Váš problém řešit. Klasický homeopat totiž musí zjistit, zda máte ještě nějaké další obtíže fyzické, nebo i psychické, a to v současnosti, ale i v minulosti, a také potřebuje znát Vaši rodinnou anamnézu - jaké nemoce se vyskytovaly ve Vaší rodině u Vašich předků. Teprve na základě těchto podrobných informací je možné určit postup nejvhodnější homeopatické léčby. Podrobné informace o léčbě na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (152)
Zahradnice (139)
" Kdo udělá nulu " (130)
♥ NEVZDÁVEJ TO PŘEDEM ... ♥ :450: (107)
Soutěžíme (104)
Soutěže II. (101)
POČÍTÁME (97)
Slovní fotbal (84)
:808: Tohle mě fakt baví :808: (79)
ODPOČÍTÁVEJ (77)
Recepty
Ovocný koláč
0023. chléb jemný grahamový
Těsto na jablkový závin
kefirovka s vitacitem
1305. tvarohové koláčky od kv..

Přidat recept