Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

simon2 23.11.14: 0

Dobrý den, prosím o radu ohledně homeopatik na chladovou alergii, před 10 dny se mi objevila chladová alergie. Nikdy jsem takový problém neměla, zčervenám venku cca po 10 min a po příchodu do teplé místnosti se zčervenání silně prohloubí, cca do 15 minut pak odezní.Jedná se o zčervenání obličeje a uší, trochu ruce. Každý den beru ráno Zodac (1 tabletu), maži obličej mastí cannaderm-zimní krém, zčervenání není už tak silné a není doprovázeno svěděním. Poslední 3 dny beru cca 15 minut před tím než jdu ven Poumon histamine 30CH a Apis mellifica 30 CH. Příliš výrazné zlepšení nepozoruji. Děkuji za radu

24.11.2014 02:11   

Dobrý den, určitě byste neměla kombinovat 2 homeopatické léky dohromady, neboť zásada č.1 při léčbě klasickou homeopatií je, že se podává pacientovi vždy pouze 1 lék, nikdy kombinace více léků dohromady.
Jinak určit přesně, který homeopatický lék by Vám s Vaším problémem nejlépe pomohl, se takto na dálku nedá, je potřeba, abyste se objednala k některému z klasických homeopatů na vstupní konzultaci, a zahájila tak Vaši léčbu. Na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz naleznete seznam kvalifikovaných klasických homeopatů, na webu www.klasickahomeopatie.cz podrobné informace o tomto způsobu léčby.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (450)
Soutěžíme (116)
Zahradnice (74)
Soutěže II. (62)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (52)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (47)
Ostroff:73:pohody (39)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (34)
Online babinec (33)
Malá slezina:o) (30)
Recepty
Letní rýžový salát
vločková polévka
1509. toustový chléb od Tallu
Zavadilská cuketa
Bramborové (zemiakové) dukáty

Přidat recept