Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Wejaaa 23.7.15: 0

Vážená paní inženýrko,

chtěla bych se zeptat jaká homeopatika si mám pořídit při nadměrném pocení ?
Stav trvá cca 4 roky (snad od porodu ? možná i dřív - stav po tromboze LDK + plicní embolie ? ) - nekojím , HA neužívám . Potím se v obličeji, a v podpaží extrémním způsobem i v zimě ( jsem štíhlá , 25 let) .
A druhý dotaz se týká ekzému na rukou - od porodu se mi na prtech kde jsem nosila prstýnky objevil ekzém . Prstýnky jsem odstranila ,avšak ekzém neustupuje - červené, svědivé až šupinaté ekzémy na které nepomáhají běžně dostupné přípravky z lékárny ani kortikoidové míchané od MUDr. či konopné domácí mastičky .
Popřípadě nemůže být příčina jinde ?
Děkuji za Váš čas a radu .
A přeji hezký den

25.07.2015 04:07   

Dobrý den, v této poradně Vám bohužel nemohu poradit konkrétní homeopatické léky, které by Vám s Vašimi problémy pomohly. Takto jednoduché to totiž při léčbě klasickou homeopatií není. Vždy je potřeba při potížích vyhledat odborníka - kvalifikovaného klasického homeopata, a s ním svoje problémy osobně konzultovat, kdy teprve na základě cca hodinového pohovoru je možné vybrat nejvhodnější homeopatické léky. Doporučím Vám tedy obrátit se na některého z registrovaných homeopatů České komory klasické homeopatie - jejich seznam najdete na webových stránkách www.homeopathy.cz, a objednat se na léčbu klasickou homeopatií. Vašeho homeopata bude zajímat nejen Váš aktuální stav fyzický, ale i psychický, a zároveň také Vaše minulost. A v neposlední řadě i rodinná anamnéza. Prostudovat si také můžete webové stránky www.klasickahomeopatie.cz, kde najdete mnoho užitečných informací o tomto způsobu léčby...

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (173)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (88)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (70)
Zahradnice (59)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (54)
Soutěžíme (46)
CO tě NAPADNE? (44)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (44)
Povídání o hubnutí ale nejen o něm. :308: (39)
Fitness život aneb jíme, cvičíme, hubneme. (34)
Recepty
Gulášová polévka
1150. moravské koláče od Jaan..
KRENEX domácí (od iv@)
Těstoviny s kuřecím masem
0903. rohlíky pro karbaníky o..

Přidat recept