Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Syss 10.9.15: 0

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na léčbu molusek. Dcera (6) má molusky na zadečku, zkusila jsem nasadit homepatika + Hlívu pro děti. Chtěla bych se zeptat na správné dávkování. Užíváme ráno 5 granulí Dulcamara+5 granulí Cinnabaris, večer pak 5 granulí Thuya (15CH). V některých diskusích jsem četla, že Thuya se bere jen jednou týdně. Prosím o názor, či radu, jak tyto homeopatika užívat správně. Předem Vám děkuji.

10.09.2015 10:09   

Dobrý den, určitě bych Vám nedoporučila kombinovat více homeopatických léků dohromady, abyste si dceru homeopaticky nepotlačila - nezaléčila. Při léčbě klasickou homeopatií se používá vždy jen 1 homeopatický lék, a teprve po odeznění jeho účinku se může užívat následně druhý. K léčbě molusek bych Vám také nedoporučila homeopatickou samoléčbu, ale vyhledat kvalifikovaného odborníka - klasického homeopata. K určení nejvhodnějšího postupu léčby je totiž nutné znát nejen všechny fyzické symptomy pacienta, a to jak v současnosti, tak i minulosti, ale také jeho psychický stav, má-li např. nějaké strachy. Na webu České komory klasické homeopatie wwww.homeopathy.cz najdete seznam klasických homeopatů, registrovaných v Komoře. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat na web www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


10.09.2015 12:09   

velmi moc děkuji za odpověď, poradím se tedy s některým z homeopatů.
přeji krásný den

Syss


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (324)
Soutěžíme (110)
Zahradnice (106)
Soutěže II. (103)
Dámy-důchodkyně (56)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (44)
Online babinec (37)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (35)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (33)
CO tě NAPADNE? (32)
Recepty
Kuřecí rarášci
sojový salát
tvarohové osvěžení
0116. dalamánky-grahamky od Z..
Vanocni pudink

Přidat recept