Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Syss 10.9.15: 0

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na léčbu molusek. Dcera (6) má molusky na zadečku, zkusila jsem nasadit homepatika + Hlívu pro děti. Chtěla bych se zeptat na správné dávkování. Užíváme ráno 5 granulí Dulcamara+5 granulí Cinnabaris, večer pak 5 granulí Thuya (15CH). V některých diskusích jsem četla, že Thuya se bere jen jednou týdně. Prosím o názor, či radu, jak tyto homeopatika užívat správně. Předem Vám děkuji.

10.09.2015 10:09   

Dobrý den, určitě bych Vám nedoporučila kombinovat více homeopatických léků dohromady, abyste si dceru homeopaticky nepotlačila - nezaléčila. Při léčbě klasickou homeopatií se používá vždy jen 1 homeopatický lék, a teprve po odeznění jeho účinku se může užívat následně druhý. K léčbě molusek bych Vám také nedoporučila homeopatickou samoléčbu, ale vyhledat kvalifikovaného odborníka - klasického homeopata. K určení nejvhodnějšího postupu léčby je totiž nutné znát nejen všechny fyzické symptomy pacienta, a to jak v současnosti, tak i minulosti, ale také jeho psychický stav, má-li např. nějaké strachy. Na webu České komory klasické homeopatie wwww.homeopathy.cz najdete seznam klasických homeopatů, registrovaných v Komoře. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat na web www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


10.09.2015 12:09   

velmi moc děkuji za odpověď, poradím se tedy s některým z homeopatů.
přeji krásný den

Syss


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Seriál Ulice: Matěj se bude loučit, Radek Mastný dostane facku Horoskop na tento týden: Tygry čeká láska, Krysy zas žárlivý partner Trendy v bydlení 2018: Samet, černo-bílá kombinace, retro i zlatý třpyt ANNA (45): Zjistili jsme, že manžel není otcem našeho dítěte. Co dál? Lékaři prozradili: Tyto nevšední sexuální úrazy jsme řešili v ordinaci!
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (203)
Zahradnice (96)
Soutěžíme (90)
Sluníčka (86)
Malá slezina:o) (83)
Soutěže II. (55)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (51)
Online babinec (49)
" Kdo udělá nulu " (48)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (42)
Recepty
0184. bylinkové housky od Rom..
Kuřecí prsíčka ala INDY
Zeleninová pomazánka na chleb..
Rychlá zeleninová polévka s p..
Různé dressingy

Přidat recept