Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

peta13 18.6.10: Barevné sladění nevěsty a ženicha

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jak barevně sladit ženicha (konkrétně kravata a košile), když nevěsta bude mít champagne (spíše smetanové) šaty s fialovo-zelenými květy. Ženich bude mít asi tmavě šedý popř. světlejší šedý oblek. Mnohokrát děkuji za odpověď.

21.06.2010 08:06   

Dobrý den,
ovlivnila by mě i barva květin, které bude mít nevěsta. Doladila bych ženicha do barvy, která bude na nevěstě převládat. Špatně se radí, když nevidím ani šaty a jak je zdobení květy výrazné atd. Ženich může mít smetanovou košili a kravatu sladěnou do failkova. Hezky ale vypadá i opačná kombinace (fialková košile a smetanová kravata). Záleží také hodně na ženichovi, jaké barvy mu sluší více a v čem se bude cítit dobře. Není to pouze nevěsty den a mělo by to slušet i jemu.

Nikola

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (130)
Soutěžíme (114)
Zahradnice (73)
Soutěže II. (67)
Přijďte pokecat (50)
Sestav smysluplnou větu:47: (45)
Online babinec (38)
Dámy-důchodkyně (35)
" Kdo udělá nulu " (34)
Pohoda s kámoškama (33)
Recepty
Rohlíčky do formiček
Vepřové nudličky na víně
Vegetariánské chilli
Plátky v alobalu
0688. mumie z párků od Svetlu..

Přidat recept