Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

LucinkaPacinka 20.7.11: Druhá Svatba

Dobry den, je mi 32 let a budu se podruhe vdavat. Jakou barvu satu byste mi poradila, resp. doporucila? Stare nevypadam, ale preci jen.. ;-)
Predem dekuji za odpoved.

20.07.2011 05:07   

Dobrý den,

doporučila bych Vám jakékoliv kromě bílých. Úžasně vypadají šaty v barvě capucina (viz. http://www.svatbyanet.cz/sw/satygal.html šaty č. 4) nebo i zlatavé (http://www.svatbyanet.cz/sw/satygal.html šaty 1. a 13.).
Mám spousty nevěsty, které se vdávají podruhé a vždy vypadají v těchto barvách skvěle. Na šaty můžete přijít i do mého studia - ráda Vám s výběrem pomohu.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Zahradnice (147)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (146)
Je nám -sát! (143)
Soutěžíme (101)
*PŘIDEJ, VYMĚŇ nebo ODSTRAŇ SLABIKU* (59)
CO tě NAPADNE? (53)
Soutěže II. (49)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (49)
2:155:LOVA na 1pí:155:m. (46)
"A JE TO" a nám daří se to ! (44)
Recepty
Kuře na kari a bazalce
Svíčková z králíka
1319. kynutý ořechovec od kop..
Burizonové řezy
1482. květinky od Želka

Přidat recept