Svatební design, vizáž nevěsty

Chcete být dokonalá nevěsta? Nevíte jaké šaty nebo prstýnky si vybrat? Zajímá vás vše co se týká svatby? Ptejte se v poradně Mgr. Nikoly Miláčkové, která se vizáži nevěst a všemu, co se svatbou souvisí, zabývá už od roku 2000.

Mgr. Nikola Miláčková vlastní certifikáty: Make - up, účesová tvorba, a foto make - up. Účastnila se soutěží Svatební šaty roku 2009, 2010 (účes a líčení modelky), má zkušenosti v oblasti proměn a realizace ve fotoateliéru.

V současné době majitelka nově otevřeného svatebního studia v Praze, které je zaměřeno na "VŠE PRO NEVĚSTU". Studio nabízí kompletní servis související s vzhledem nevěsty a svatebním designem. Od výběru šatů, prádla, obuvi a doplňků přes květiny, účes, líčení a manikúru. Zajistí i další služby se svatbou související, jako je květinová výzdoba, výběr prstýnků či zajištění fotografa a kameramana. V nabídce najdete i svatební oznámení, cukrářské výrobky nebo doplňkové zboží.

Kontakt:
ANET svatební studio
www.svatbyanet.cz
608121446

   dotazy  hledání  položit dotaz

jitecka 27.8.11: formální svatba

Dobrý den,
ráda bych se Vás zeptala,jaké by jste doporučila oblečení na formální svatbu nevěstě i ženichovi?Jde o mou druhou svatbu,kde budou s námi pouze svědci?Já mám plnější postavu,v kostýmku se necítím dobře a je mi 40 let.
Moc děkuji za odpověď.

29.08.2011 02:08   

Dobrý den,

druhou svatbu pojímají všechny nevěsty jinak. Některé se vdávají v klasických svatebních šatech (v jiné barvě než bílé) a nebo si třeba jen vezmou úzké splývavé šaty. Jiné volí kostýmek. Je to opravdu individuální a záleží na Vás v čem se cítíte dobře. Ženich zůstává v tradičním obleku.

Miláčková

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Je nám -sát! (344)
Soutěžíme (161)
Zahradnice (118)
Soutěže II. (55)
Pohoda s kámoškama (45)
Online babinec (44)
Paralelní svět Rukověti pokojného bojovníka světla aneb návod na „život" v harmonii se sebou i okolím. (43)
Malá slezina:o) (41)
Ukopnutý palec v kouzelné krabičce (37)
♥SLOVNÍ FOTBÁLEK♥ - 1slabičná slova (37)
Recepty
Enšiládos
0846. vícezrnný chléb od Lenu..
Jemná špenátová omáčka na těs..
brokolice se smetanou
Ovocný koláč s pudinkovou pol..

Přidat recept