Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

e.lleonora 03.6.11: nedaří se

Dobrý den,
je mi 38 let,vážím 84 kg,měřím 168 cm.Od začátku dubna chodím 3x týdně na Vacupress(chodící pás) a Vibrorym,vždy obojí za sebou.Mezi tím,jak vyjde čas chodím 2-5 km,tak 2x týdně.Snažím se jíst 5x denně,spíš jím častěji.V celkové denní bilanci mám největší problém s příjmem velkého množství bílkovin.Sledké prakticky nejím,i když v posledním týdnu jsem měla asi dvakrát neodolatelnou chuť a dala jsem si citronovou babetu.V pátek nebo v sobotu hřeším vínem nebo pivem.Za prvních 6 týdnů jsem zhubla 5 cm přes břicho(bylo 95 cm),ale teď už se nic neděje,dokonce jsem zase 1 cm přibrala.Zhubla jsem pouhé 3 kg.Mám doma váhu s výpočtem tuku,vody a svalů v %,takže podle ní jsem zhubla tuk a zvětšilo se množství svalů.Nevím co dělat dál.Vím že je zakopaný pes v jídle,ale nejsem schopná jíst zeleninu (teleně upravenou prakticky nesním,až na vyjímky) nebo takové ty náhražky(soja,tofu).Můžete mi poradit jak dál?

08.06.2011 12:06   

Dobrý den,

je vidět, že na sobě opravdu tvrdě pracujete a snažíte se. Myslím, že výsledky, kterých jste docílila, rozhodně nejsou zanedbatelné! Naopak je skvělé, že Vám zůstává svalová hmota a ubývá pouze tuk. Tuky jsou lehčí než svaly, ale zároveň objemnější.

Takto na dálku nemohu příliš dobře zhodnotit stávající jídelníček co do obsahu všech potřebných živin. Otázkou je také to, jak velké porce máte – pakliže nejíte zeleninu, o to větší množství přílohy na talíři zřejmě bude…

Někdy se stává, že hubnutí se na určitou dobu zpomalí či úplně zastaví…vytrvejte a pakliže chcete Váš současný jídelníček probrat více do detailu, doporučuji se obrátit na výživového poradce, který Vám s nastavením jídelníčku pomůže: http://www.hubnuti.org/zdravy-jidelnicek

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
pikantní vošouchy(bramborá..
Čokoládová poleva na pař..
Bábovka z velikonočního be..
Zapečená brokolice se sýre..
Anýzové cukroví

Přidat recept