Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

m.s 06.11.11: Jak zhubnout?

Dobrý den, jen sem se chtěla zeptat jestli by ste mi mohla pomoc. Měřím cca 168cm a vážím 84kg. Chtěla bych strašně moct zhubnout.Zkoušela jsem všechno ale nic. Prosím o radu. Pošlete mi to prosím na email. Děkuji

16.11.2011 01:11   

Dobrý den,
Vaše otázka je příliš obecná a odpověď na ní by byla příliš obšírná. Nejlepší by bylo setkat se s výživovým poradcem. Pakliže jste z Prahy, rádi si s Vámi smluvíme schůzku. Více na www.hubnuti.org.
Pokud bydlíte mimo Prahu, můžeme vám nabídnout vypracování osobního jídelníčku přes internet. Jídelníček je sestaven nutričním poradcem na základě informací, které nejprve vyplníte do přiloženého dotazníku. V souboru, který pak obdržíte do 3 pracovních dnů od platby, najdete mimo jiné analýzu a zhodnocení Vašeho současného stravování, plán a doporučení na podporu zdravotního stavu a dosažení Vašeho cíle (redukce), co je třeba v jídelníčku vynechat a proč, jaké potraviny do jídelníčku naopak zařadit, kdy a jak často, příklady vhodných jídel a samotný 14denní stravovací plán včetně receptur. Více informací najdete zde: http://www.hubnuti.org/zdravy-jidelnicek.

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1088. jablečné taštičky o..
0505. marcipánové rohlíčk..
výborné zelené fazolky
1338. celozrnná poupata od V..
Toniččiny svatební koláč..

Přidat recept