Dietologická poradna

Na Vaše dotazy odpovídá Bc. Monika Divišová, která působí řadu let jako nutriční poradce a kouč v oblasti prevence zdraví, výživy a optimální váhy.

PORADNA JE NYNÍ POZASTAVENA. NEVKLÁDEJTE PROSÍM DALŠÍ DOTAZY.

   dotazy  hledání  položit dotaz

theELIZABETHA 08.11.11: 0

dobrý den, nedávno jsem byla u lékařky, která mi předpověděla do půl roku žaludeční vředy. Ze školy běhám do práce,opačně,pak zase zpět-jsem v jednom kole a netrpím pocitem hladu ani žízně. Dost kouřím a piju kávu. Pokud se to nezlepší, mám nejlepší předpoklady k tomu si uhnat dědičnou cukrovku a již zmiňované vředy. Problém je v tom, že už skoro rok mám jistý BLOK, sním max 1 rohlík a ten stejně většinou vyzvracím. (nikdy jsem úmyslně nezvracela a nyní se o to také opravdu nepokouším), tím pádem se jaksi neshoduju s doktorčinou radou, že mám začít pořádně jíst. bolí mě břicho, mám křeče, jsem slabá a věčně unavená. Nevím jak udělat první krok k tomu, být fit a hlavně, jak se zase bez problémů najíst. Myslíte, že by to mohla být psych. porucha? Popřípadě strach z toho, že přiberu? Bohužel nevím, kam tento příspěvek zařadit, nezlobte se.

15.11.2011 01:11   

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vzhledem k vážnosti situace s Vaším zdravotním stavem urgentně vyhledejte lékaře, který Vám doporučí specialistu pro poruchy příjmu potravy ve Vašem okolí. S pozdravem Divišová (www.wellnessia.cz)

MF

zdroj: MF


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0055. tvarožák od janiko
JADRANSKÝ DORT
Náplň do ořechů - Vánoč..
domácí máslíčko
Půlroční koláčky

Přidat recept