Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Čepel 11.4.11: nespavost

dobrý den,
prosím o radu, má dcerka 11měsíců má problémy se spaním nespí moc přes den a v noci se budí s pláčem po hodině, je stále kojena.
děkuji

11.04.2011 08:04   

Dobrý den, Vaší dcerce by se dalo klasickou homeopatií pomoci zlepšovat její zdravotní stav, avšak nelze určit konkrétní homeopatický lék takto na dálku, neboť při výběru homeopatických léků pro pacienta je třeba vždy vzít v potaz všechny jeho příznaky - fyzické i psychické, v současnosti i minulosti. Teprve na základě tohoto souboru informací je možné vybrat nejvhodnější homeopatický lék. Doporučila bych Vám prostudovat si web České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, kde najdete podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií, stejně jako seznam registrovaných klasických homeopatů, rozdělených podle jednotlivých krajů ČR. Zde si můžete pro léčbu Vaší dcerky vybrat některého z kvalifikovaných klasických homeopatů...

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
LISTOVÁ OČKA
1545. perníkový cop od kvet..
Pečené brambory
Lecíky
Sukovky- nepečené pro milov..

Přidat recept