Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

pojistka 19.4.11: zahlenění

Mám neustále zahleněný krk trpím zadní rýmou a hleny mi stékají do krku někdy mám pocit že se jimi dusím a špatně se mi dýchá existuje na to nějaký homeopatický lék?děkuji za odpověd Cihelková

19.04.2011 01:04   

Dobrý den, pani Cihelková, zadni rýma i zahlenění se dají klasickou homeopatií léčit, bohužel však v klasické homeopatii neexistuje nějaký jednotný lék, který by pomohl každému pacientovi s těmito problémy. Homeopatické léky se vybírají při léčbě klasickou homeopatií zcela individuálně, pro každého pacienta je vhodnější jiný homeopatický lék. Ten se určuje na základě všech příznaků u pacienta, nejen fyzických, ale i psychických, a vždy se bere v potaz také jak současný stav pacienta, tak i jeho problémy v minulosti. Doporučovala bych Vám tedy zkontaktovat se s některým z kvalifikovaných klasických homeopatů, a u něj začít Vaše potíže léčit. Seznam odborných klasických homeopatů najdete na webových stránkách České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat na webové stránky ww.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0492. marcipán z pekárny
0581. acidofilní chleba se s..
Zelenina na zimu
Jablková bábovka
Bramborový salát se slanino..

Přidat recept