Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Jarátko 03.7.11: Prosba o radu.

Prosím Vás o radu pro manžela. Má 68 let, v únoru prodělal mírnou mozkovou příhodu. Léčí se na vysoký krevní tlak, ale přitom má nízký tep. Kolem 45. Když se mu tep sníží, je mu zima. Pokud byste potřebovala seznam léků, které bere, pošlu vám je. Moc děkuji za radu. Jaroslava.

03.07.2011 03:07   

Hezký den, paní Jaroslavo, děkuji Vám za zprávy o Vašem manželovi...Klasickou homeopatií by se mu s jeho zdravotními problémy určitě dalo pomoci, a tak postupně zlepšovat a posilovat jeho zdravotní stav. Podívejte se prosím na seznam kvalifikovaných klasických homeopatů, registrovaných v České komoře klasické homeopatie, na webových stránkách www.homeopathy.cz, kde si k léčbě manžela můžete vybrat některého z kvalitních klasických homeopatů. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se také můžete podívat na informační web www.klasickahomeopatie.cz. Při léčbě klasickou homeopatií bude klasického homeopata zajímat nejen současný fyzický stav Vašeho manžela, ale také jeho psychika, zda se něčeho nebojí, nemá nějaké strachy. A zároveň jeho fyzický i psychický stav v minulosti - od narození dosud. Teprve tyto všechny komplexní informace mohou vést k výběru těch nejvhodnějších homeopatických léků pro něj.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Bábovka se zakysanou smetano..
Zdravá pomazánka
0550. žitné housky s kvásk..
CHLÉB DOMÁCÍ PŠENIČNO-Ž..
1459. hříšné párečky ne..

Přidat recept