Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

cjmaserka 06.8.11: JIA

Dobrý den, moje skoro 9ti letá dcera ve 2 a půl letech onemocněla JIA. Nyní jsem bez potíží, jsme léčeni methotrexatem. Paní doktorka uvažuje o vysezení léku. Chtěla jsem se zeptat zda je možno užívat nějako homeopatikum na podpoření imunity a pročištění organizmu.

děkuji HB

07.08.2011 08:08   

Pěkný den, mezi nejlepší lék na posilování imunity se v klasické homeopatii řadí homeopatický lék Natrium iodatum. Homeopatické léky se při léčbě klasickou homeopatií podávají pacientům nejprve v nízkých potencích tak, aby se posilovalo jejich fyzické tělo. Poté je možno přejít na vyšší ředění homeopatického léku tak, aby se u pacienta zasáhla i psychika. Určitě bych Vám však nedoporučovala sama na dcerce homeopaticky experimentovat, vždy je potřeba svěřit se do rukou odborníka, vystudovaného klasického homeopata s praxí, neboť jen u něj máte záruku, že bude homeopatická léčba nejen účinná, ale i kvalitní. Seznam klasických homeopatů, registrovaných v České komoře klasické homeopatie, najdete na webových stránkách www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1043. kmínový chléb od jan..
domácí máslíčko
KIWI MOUČNÍK
1163. mrkvový chlebíček od..
Osvěžující ovocný salát

Přidat recept