Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Lesja 15.8.11: Porod

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na použití homeopatik přímo pro období porodu. První dítě jsem musela porodit pomocí SC (příliš velké a hlavičkou nahoře), bohužel jsem to špatně psychicky nesla jak já, tak asi i malá. Nyní jsem těhotná podruhé (26tt) a běžnému porodu nic nebrání. Proto bych se ráda zeptala, zda jsou homeopatika vhodná například pro uklidnění při porodu, nebo přímo "prospěšná" samotnému porodu. Ráda bych to zvládla bez medikace. A samozřejmě bych byla ráda s mimikem co nejdříve po jeho narození, což po sc není možné. Díky moc za odpověď, Hanka Orlitová

21.08.2011 02:08   

Pěkný den, paní Hanko, určitě je možné se na porod pomocí klasické homeopatie připravit, nejlepší je posilování se konstitučním homeopatickým lékem. Tento lék by Vám však měl vybrat zkušený klasický homeopat na základě všech Vašich fyzických i psychických symptomů, příznaků. Tento konstituční homeopatický lék se dá dále použít také po porodu na lepší hojení porodních zranění. Kromě konstitučního homeopatického léku je také po porodu na lepší hojení ran (fyzických, případně i psychických) vhodné použít homeopatický lék Equisetum. Ten, na rozdíl od známější Arniky, ránu nejprve vyčistí, a teprve poté uzavře, zahojí. Na seznam kvalifikovaných klasických homeopatů, na které se můžete obratit, se můžete podívat na webové stránky České komory klasické homeopatie na www.homeopathy.cz, na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií pak na informační web www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0800. čokoládové rohlíčk..
Tiramisu z tvarohu
Kuřecí čtvrtky na hermelí..
Králík v balíčku po prove..
Paradajkova kapusta

Přidat recept