Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

votver 01.4.12: 0

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda máte zkušenosti s homeopatickými kapkami Guna- flam a Eubioflor.Užívala jsem je na doporučení lékařky homeopatky, nechci k ní ale z osobních důvodů dále chodit. V homeopatické léčbě bych chtěla pokračovat, na různých stránkách ale vidím spíše jiné názvy homeopatických léků. Nevím, zda je jejich složení podobné, jen pod jinými názvy? Lékařka mi tyto přípravky nasadila jako prvotní - na léčbu chronických zánětů a střevní flóry, hlavním mým problémem je dlouhodobá nespavost. Ještě mám jeden dotaz: přítel prodělal dvakrát rakovinu - varlete před mnoha lety a kožní melanom před rokem. Obojí bez chemoterapie a bez následků. V poslední době má však výrazné psychické a zažívací potíže, třes a nevolnosti - CT břicha a všechny testy jsou v pořádku, lékař jej léčí na depresi. Mohly by v tomto případě pomoci homeopatika - kam se v Č. B. obrátit?
Děkuji za odpovědi.

02.04.2012 10:04   

Hezky den, v klasicke homeopatii se homeopaticke kapky, ktere zminujete, nepouzivaji, urcite se nebude jednat o monokompozitni homeopaticke leky, ale nejspise o prostredky viceslozkove. Viceslozkove, polykompozitni homeopaticke leky se nedoporucuji pri lecbe klasickou homeopatii pouzivat, aby se pacient homeopaticky nepotlacil, nezalecil - vice v clanku Neni homeopatie jako homeopatie aneb Ruzne homeopaticke smery v CR - na uvodni strance webu www.klasickahomeopatie.cz. Na kontakty na registrovane homeopaty Ceske komory klasicke homeopatie, kteri praktikuji v Českých Budějovicích, se prosim podivejte na webove stranky Komory www.homeopathy.cz. Na zdravotnich problemech Vasich i Vaseho pritele se da urcite klasickou homeopatii pracovat, a tak je postupne zlepsovat.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Výborná marináda
Pudinkový perník
Baileys
0891. vločkové housky s piz..
Rumajznice - skvělý vánoč..

Přidat recept