Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

perla1 24.5.12: 0

Dobry den. mam migreny a to hlavne z hormonalnych pricin, boli ma hlava hlavne pred menstruaciou a v strede cyklu aj niekedy zo stresu ma boli hlava. Co odporucate uzivat? Citala som ze lachesis 15 ,sephia a pulsatill su dobre ale ako si vybrat ktory je pre mna vhodny? Da sa to nejak rozlisit? Dakujem za odpoved

24.05.2012 03:05   

Hezky den, bohuzel se neda na zaklade Vaseho dotazu urcit homeopaticky lek, ktery by Vam od migren pomohl. Klasicka homeopatie je individualni lecba, pri vyberu homeopatickeho leku se neda urcit nejaky obecne platny lek "na migreny", vzdy je potreba prihlizet k individualite toho ktereho jednotliveho pacienta se vsemi jeho priznaky. K tomuto slouzi vstupni konzultace u klasickeho homeopata, kdy se na zaklade podrobneho rozhovoru o fyzickych, ale i psychickych potizich pacienta v soucasnosti i minulosti stanovuje ta nejvhodnejsi homeopaticka lecba. Podrobne informace o lecbe klasickou homeopatii naleznete napr. na webech www.homeopathy.cz a www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1064. ořechovo-semínkový c..
Houbová čalamáda
mrkvová pomazánka
Z e b r a
1470. chlebánky od Tallu

Přidat recept