Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Galbava 03.6.12: 0

Dobrý den. Prosím Vás o radu. Mému synovi (5 měs.) se prořezávají zoubky již od cca 3,5 měs. Zatím nemá venku ani jeden zoubek, ale tři mu "prosvítají" skrz dáseň. Teploty ani průjem nemá, hodně sliní, má potřebu strkat si vše do pusinky a okusovat. Je neklidný, náladový - jednou se směje, vzápětí se vzteká, málo jí (kojený byl jen do 2 měs.) , vždycky zažene největší hlad a pak už lahev odmítá, občas si dá trošku čaje, ale mléko už nechce. Ale po chvíli má opět hlad a vše se opakuje, má problémy i se spinkáním. Vím, že si tím musí projít každé dítě, ale je mi ho líto. Dávala jsem mu Chamomillu 15 CH (1 kuličku rozpuštěnou ve vodě před krmením) a pomáhalo to, ale teď má problémy větší a přijde mi, že Chamomilla už nezabírá nebo špatně dávkuji... Předem moc děkuji za odpověď, Galbavá

04.06.2012 09:06   

Hezky den, na prorezavani zoubku u deti je opravdu lekem prvni volby Chamomilla. Pokud Vasemu synovi pomahala, ale nyni jiz ne, muzete zkusit zvysit potenci tohoto leku na C 30, avsak nemela byste ji podavat kazdy den, staci jedenkrat za tyden 3 kulicky tohoto leku. Zaroven nevim, zda jste dodrzela take jednu z hlavnich zasad klasicke homeopatie, 30 minut pred podanim a 30 minut po podani homeopatickeho leku nic od ust - tedy ani nejist, ani nepit. Musite si tedy podanim homeopatickeho leku nacasovat tak, abyste ho podavala ne pred krmenim, ale alespon 30 minut pred nim. Na dalsi dulezite zasady lecby klasickou homeopatii se muzete take podivat na informacni web o klasicke homeopatii www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0604. bagely od Rominska
Oříškové pusinky
Mlsouni z kotlet
"Houbové matesy"
Polévka s krabími tyčinkam..

Přidat recept