Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

karculka 18.6.12: 0

Dobrý den, mám velký problém s pocením, hlavně v podpaží. Vůbec nezáleží na tom, zda je -20°C nebo pouhých +20°C zpotím se a ještě ani nevyjdu z domu. Vyzkoušela jsem již mnoho přípravků z lékárny (driclor, eucerin apod.), ale nic mi nepomáhá. Štítnou žlázu mám v pořádku, moje paní doktorka mi řekla, že to bude stresového původu (nepřijde mi, že bych byla nějak zvlášť ve stresu) a že mi nemůže pomoct. Proto bych se vás chtěla zeptat, jestli bych mohla nalézt pomoc v homeopatii, Už jsem bezradná. Za jakoukoliv radu budu MOC vděčná. Děkuji K. Monilová

19.06.2012 07:06   

Dobry den, pani Monilova, urcite by se dalo na Vasem problemu s pocenim klasickou homeopatii pracovat, a tak ho zlepsovat. Klasicka homeopatie umi pracovat s odstranovanim stresu, a pokud toto neni pricina Vaseho problemu, daji se odlecit i jine duvody Vaseho stavu. Prostudujte si prosim webove stranky Ceske komory klasicke homeopatie - www.homeopathy.cz, kde najdete seznam odborniku - kvalifikovanych klasickych homeopatu, z nichz nektery by Vam mohl pomoci. Podrobne informace o lecbe klasickou homeopatii take na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0501. kefírový s kváskem o..
0058. tmavý čokoládový ch..
Kure kari
Roláda z bůčku
1458. arašídové rohlíky o..

Přidat recept