Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

ZuzaM 18.6.12: 0

Dobrý den paní inženýrko, můžete mi, prosím poradit nějaké homeopatikum na zmírnění příznaků klimakteria - nočního pocení, návalů horka? Děkuji předem.

19.06.2012 07:06   

Hezky den, klasicka homeopatie je individualni lecba, nedaji se bohuzel stanovit nejake obecne platne leky, ktere by Vam mohly pomoci, vzdy je potreba resit pacienta individualne, na zaklade jeho konkretnich priznaku - fyzickych i psychickych, v soucasne dobe i v minulosti.
Proto bych Vam doporucila obratit se osobne na nektereho z kvalifikovanych klasickych homeopatu, a u nej zahajit Vasi lecbu. Na webu Ceske komory klasicke homeopatie www.homeopathy.cz najdete Registrovane homeopaty Komory, dalsi informace o lecbe klasickou homeopatii take na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


19.06.2012 09:06   

Aha, takže toto není ani tak poradna jako spíš reklama. :-(

ZuzaM


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Salát na dobrou noc
Hradečanské koláčky
Kapr na hrobečku
0135. česnekový chléb
Klíčkový salát

Přidat recept