Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Ňuňinka 26.9.12: 0

Dobrý den paní Ing. Mašková, prosím pěkně o radu či doporučení na homepatika, které zaberou na únavu. Přítel se potýká s únavou(následně je bez nálady atd..).Příčinou únavy je velké fyzické a psychické vypětí, které vzniklo kvůli naší stavbě domu. Velice děkuji za radu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Michaela

26.09.2012 12:09   

Dobrý den, paní Michaelo, ráda bych Vám poradila konkrétní homeopatické léky pro Vašeho přítele, které by mu s jeho únavou pomohly, ale homeopatická léčba je individuální léčba, nedá se určovat postup homeopatické léčby bez řádného vyšetření u klasického homeopata. Ten musí prozkoumat nejen pacientův zdravotní stav v současnosti, fyzický i psychický, ale také jeho zdravotní stav v minulosti, a nelze ani opomenout rodinnou anamnézu. Teprve na základě takto získaných informací je možné určit nejvhodnější homeopatické léky. Doporučila bych proto Vašemu příteli vyhledat pomoc u někoho z kvalifikovaných klasických homeopatů - seznam může najít na webu České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, případně více se může o léčbě klasickou homeopatií dozvědět na webu www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0153. perníkové řezy od Pe..
Jablečná pochoutka
0177. tortilly od Prvosenka
Slané ferero rocher
0876. anglické pletýnky od ..

Přidat recept