Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

simja 17.10.12: 0

Dobrý den, zajímalo by mě, zda víte o nějakém řešení, abych neměla tolik chuť na sladké. Jsem v přechodovém období, přestala jsem kouřit a.... Děkuji Vám za odpověď.

18.10.2012 10:10   

Hezký den, v klasické homeopatii spadá chuť na sladké pod téma Poruchy výživy. Jako při léčbě kteréhokoli problému, i zde se řeší nejen fyzický stav u pacienta, ale zejména jeho stav psychický - co si touhou po sladkém ve skutečnosti kompenzujete, proč pro Vás život takový, jaký žijete, není dost dobrý, sladký, že je potřeba ho nahrazovat na fyzické úrovni sladkostmi. Toto téma Poruchy výživy pokrývá tedy v klasické homeopatii několik homeopatických léků, avšak rozhodně byste neměla sama na sobě homeopaticky experimentovat, ale svěřit se do léčby některému z odborných a zkušených klasických homeopatů. Na seznam kvalifikovaných klasických homeopatů, registrovaných v České komoře klasické homeopatie, se můžete podívat na web Komory www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě získáte na webu www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0135. česnekový chléb
Fazoláda
brokolicová polevka se sý..
1117. ořechový chléb od be..
0284. pitta chléb od zajoch

Přidat recept