Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Vanesska126 30.10.12: 0

Dobrý den paní Báro,
chtěla bych poradit jak pomoci své 9ti leté dceři, která trpí psychickou pouchou OCD ( obsedantně kompulzivní porucha). Od června letošního roku užívá lék Fevarin - 200mg denně. Má velké chutě na sladké, a proto také dosti přibrala na váze. Stále hledá něco sladkého. Prosím Vás pomohl by jí nějaký homeopatický lék na potlačení chuti na sladké při její diagnóze? Také užívá lék Lamotrix ( z důvodu epilepsii, kdy se u ní před 2 roky objevily prosté absence). Tento lék na její výrazné chutě na sladké nemá žádný vliv ( vyzkoušeno). Předem moc děkuji za Vaši radu. Přeji pěkný den :).

31.10.2012 11:10   

Dobrý den, paní Vanessko,
Léčba klasickou homeopatií Vaší dcerce určitě pomůže, existuje totiž celá linie homeopatických léků ve vztahu k poruchám výživy, je však nutné, abyste s dcerkou zašla za kvalifikovaným klasickým homeopatem, a s jeho pomocí začala dcerku léčit. Vždy je totiž třeba homeopatické léky vybírat vzhledem k individualitě toho kterého pacienta, musí se brát v potaz jeho aktuální stav - fyzický i psychický, ale také jeho zdravotní stav v minulosti, a i rodinná anamnéza. Doporučuji Vám prostudovat si můj web věnovaný léčbě klasickou homeopatií - www.klasickahomeopatie.cz pro podrobnější informace, a také web České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz, kde najdete kontakty na registrované klasické homeopaty Komory.


Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Řecko - Keftedes
Velký třesk
Karfiólove placičky
Ovocný koláč
Bramborové placky se slanino..

Přidat recept