Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

simja 04.11.12: 0

Prosím, vnučce neustále teče z očiček, má nedorostlou nějakou kůstku. Navíc se v noci hodně budí, pak spí do 9 hod.rána. Do této doby nemá zažitý režim spánku. Dá se to řešit homeopaticky. Užívám homeopatika, věřím jim, jsem nadmíru s homeopatiky spokojená, i celá naše rodina.
Děkuji Vám za odpověď.

04.11.2012 08:11   

Dobrý den, ano, na zlepšování zdravotního stavu Vaší vnučky se dá klasickou homeopatií pracovat, určitě bych Vám však doporučila zahájení řádné léčby u klasického homeopata, který stanoví nejvhodnější postup vnučky léčby. Bude při tom potřeba zjistit nejen její aktuální fyzický a psychický stav, ale také jakou máte dědičnou zátěž v rodině, a měla-li nějaké potíže již i v minulosti. Teprve na základě všech těchto informací je možné určit homeopatické léky, které vnučce od jejích problémů pomohou. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat také na informační web o klasické homeopatii www.klasickahomeopatie.cz.Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Linecke kolacky s cokoladou
0741. perníkový koláč pan..
Bavorská svíčková
mňam špenát
0487. housky od amria

Přidat recept