Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

ellie 10.11.12: 0

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jaká vhodná homeopatika,bych měla koupit manželovi,který trpí nadměrným pocením a to hlavně na v obličeji při jídle. Má časté pocení i v noci a pot je kyselý,ale není to tak časté. Během jídla vždycky. Velice děkuji za odpověď. M.

11.11.2012 09:11   

Hezký den, bohužel se nedá takto odpovědět, které homeopatické léky by Vašemu manželovi pomohly. Léčba klasickou homeopatií je zcela individuální léčba, a homeopatické léky jsou vybírány přesně podle jednotlivých příznaků pacienta - fyzických i psychických, a to v současnosti i minulosti. K tomu je potřeba velice podrobný osobní pohovor, při němž se tyto skutečnosti zjišťují. Teprve na základě tohoto je možné určit nejvhodnější a nejúčinnější léčbu. Více informací na www.klasickahomeopatie.cz a www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Ovocné košíčky
štrudl
Kuře na zelí
1001. skořicové košíčky ..
Těstoviny a la "Helga"

Přidat recept