Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

avocab 22.11.12: 0

potřebovala bych vědět,jaká homeopatika působí na Schmorlův uzel a jak je dávkovat. Děkuji

22.11.2012 05:11   

Dobrý den, bohužel se nedá obecně doporučit konkrétní homeopatické léky, vždy je potřeba vybírat homeopatické léky zcela individuálně ve vztahu ke konkrétnímu pacientovi na základě všech jeho příznaků, fyzických i psychických, vv současnosti i minulosti. Všechny podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií najdete na webových stránkách www.klasickahomeopatie.cz a www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Mrkváčky
Králík (kuře) na zelenině
Tvarohový závin
Zelná polévka v jednom hrnc..
0180. kohoutí hřebeny od zi..

Přidat recept