Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

arabr 27.11.12: 0

Dobrý den,moc Vás žádám o radu.Náš 10 měs syn je od minulýho týdne strašně protivný,plačtivý,křičí až hystericky špatně usíná v noci se budí,vstává kolem 5 hod,rostou mu stoličky pediatrička nám říkala musíte vydržet,ale já už nemůžu.Na radu lékárníka jsem zakoupila chamomillu ch 15,po užití nastupuje účinek během 15 min je jako vyměněný,ale za 2 hod už je zase na "zabití" ukřičený nemůžu se vzdálit,sápe se po mě tváře rudý.Myslim,že máme špatné dávkování lékárník mi poradil 5 granulí 3x denně do 5 ml.Můžete mi poradit,jak správně dávkovat?A zda je něco na to,aby lépe a klidně spinkal?Děkuji R.K.

27.11.2012 11:11   

Dobrý den, bohužel se takto obecně radit nedá, je potřeba, abyste se synem navštívili klasického homeopata, a s ním začali synovu situaci řešit, léčit - podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií najdete na webu www.klasickahomeopatie.cz, seznam registrovaných homeopatů České komory klasické homeopatie na www.homeopathy.cz. Chamomilla je vhodně vybraný lék, ale je potřeba jít v léčbě hlouběji, než je potence C 15, jak přesně postupovat ve Vašem konkrétním případě Vám právě poradí kvalifikovaný klasický homeopat.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Obrácené roštěnky
TURBO dezert
Vepřový jazyk s křenovou o..
Zapékané brambory se šunko..
Zapékaná brokolice

Přidat recept