Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

sarkab13 01.2.13: 0

Dobrý den,
mám 19měs. chlapečka a stále se budí v noci žízní. Pije vodu a vypije ji třeba i půl litru. Přes den také pije dobře. Jinak je naprosto normální a spokojený kluk. Jen v noci se budí a chce pít. Děkuji za radu a přeji hezký den Šárka Burešová

23.02.2013 07:02   

Dobrý den, paní Burešová, pokud byste chtěla Vašeho syna léčit klasickou homeopatií, určitě bych Vám doporučila obrátit se na některého z registrovaných klasických homeopatů České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz. Zde najdete i podrobné informace o tomto způsobu léčby, stejně jako na mém webu www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Moje veterníčky
0231. chléb s podmáslím od..
Pita (suchá obilná placka)
1316. kořeněné čepice od ..
0340. francouzský bílý chl..

Přidat recept