Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Meryl 26.2.13: 0

Jsem po operaci plotének. po 4 letech začaly bolesti kolena a kyčle poraďte mi nějaký homeopatický lék. je mi 65 let.

08.07.2013 04:07   

Dobrý den, bohužel nelze radit na dálku názvy homeopatických léků, aniž byste byl(a) vyšetřena odborníkem - kvalifikovaným klasickým homeopatem. Doporučuji Vám obrátit se právě na některého z kvalifikovaných klasických homeopatů, a u něj zahájit léčbu. Seznam registrovaných homeopatů České komory klasické homeopatie najdete na webu www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rychlé těstoviny
0255. cibulový chléb od Pes..
Salát s těstovinami
Bramboráky z ov.vloček
1081. cibulový chléb od Sum..

Přidat recept