Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

ssram 15.7.13: 0

Vážená paní inženýrko,
prosím o radu, jaký homeopatický lék bych si měla opatřit.
Dlouhodobé problémy po vysazení hormonů z důvodu operace křečových žil v r.2010:
časté návaly,pocení horní poloviny těla, řídnutí kštice, špatné spaní.
Děkuji mnohokrát za odpověď.
Sára Šrámová

16.07.2013 08:07   

Pěkný den, klasická homeopatie je přísně individuální léčba, a homeopatické léky se pro pacienty vybírají na základě všech jejich fyzických i psychických symptomů, a to jak v současnosti, tak i v minulosti. Bohužel Vám tedy nemohu poradit název konkrétního homeopatického léku, který by Vám s Vašimi problémy pomohl. Je potřeba, abyste osobně navštívila klasického homeopata, který Vám dle vstupního pohovoru v délce cca 1 hodiny připraví nejvhodnější homeopatickou léčbu, přímo pro Vás, šitou na míru. Podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií najdete na mém webu www.klasickahomeopatie.cz, seznam kvalifikovaných klasických homeopatů na www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0944. bramborákové kytičky..
Boršč
0641. medové řezy od bubul..
0488. makový závin od Tethy..
Vepřové maso v mrkvi

Přidat recept