Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

janifek 12.9.13: 0

Dobrý den,
můj dotaz se týká 4 měsíčního miminka a obráceného režimu spánku. Resp. usíná kolem půlnoci, ale když usne, tak spí klidně i 9-10 hodin, prospí pak většinou i celé dopoledne. Není to tedy úplně obrácený režim, ale trochu posunutý.
Porod proběhl akutním císařským řezem týden po plánovaném TP. Během porodu byla podána antibiotika (kvůli předčasnému odtoku plodové vody), dále v poslední fázi porodu (po 33 hodinách) oxitocin, epidural, ale nakonec celková i anestezie. Museli jí oživovat, ale narodila se živá a zdravá. Porodní váha 3,1 kg, nyní má kolem 6 kg.
Už asi týden se nám roste první zoubek, takže jí dávám Chamomillu vulgaris. Jaké homeopatika byste mi doporučila na ten spánek?
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Jana Konarská

12.09.2013 06:09   

Dobrý den, problém Vašeho miminka je řešitelný klasickou homeopatií, avšak budete se muset obrátit osobně na některého z kvalifikovaných klasických homeopatů, a s ním tuto situaci řešit. Bohužel se totiž nedá poradit nějaký obecně platný homeopatický lék, který by Vašemu miminku pomohl. Léčba klasickou homeopatií je individuální záležitostí konkrétního pacienta a vždy je potřeba při výběru homeopatických léků vzít v potaz všechny fyzické i psychické symptomy pacienta, v současnosti i minulosti, a také rodinnou anamnézu. Doporučuji Vám proto zkontaktovat klasického homeopata z České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, a objednat se na vstupní vyšetření. Podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií najdete také na webu www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Vepřové závitky
Kuřecí prsa se slaninkou
1600. škvarkové placky od P..
0014. tomášův chléb
Bábovka z velikonočního be..

Přidat recept