Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

vinarcik 19.9.13: 0

Dobrý den,

prosím Vás o radu, jaká homeopatika by byla vhodná pro léčbu kondylomat v poševním vchodu. Mám je asi již 2 měsíce, beru hlívu ústřičnou, gynekolog mi doporučil podophyllin, který jsem nějakou dobu používala ale příliš nezabírá. Na chirurgické odstranění se mi jít nechce. Chystám se na třítýdenní dovolenou do USA a chtěla jsem mít sebou něco na tento virus a ke své paní homeopatičce se již bohužel nedostanu a mám obavy aby se mi více nerozšířily. Také mám dotaz ohledně pohlavního styku. Předtím než jsem zjistila že mám tento problém jsem jej již nějakou dobu měla a nevěděla o tom, a vedla normální sexuální život bez ochrany. Mému příteli se ale nic neprojevilo. Má pouze čtyři bradavice na koleně. Je možné že i přes něchráněný styk jsem jej nenakazila? Děkuji za odpověď

19.09.2013 06:09   

Hezký den, bohužel se nedá radit takto na dálku, jaké homeopatické léky by Vám s Vaším problémem pomohly, neboť při léčbě klasickou homeopatií je potřeba zjistit celkový obraz pacienta - fyzický i psychický, a to v současnosti i minulosti. Dále je pro výběr nejvhodnějších homeopatických léků třeba vzít také v potaz rodinnou anamnézu u pacienta. Všechny tyto informace musí klasický homeopat získat k určení nejvhodnějšího postupu homeopatické léčby. Doporučuji Vám tedy, i když jste v časovém spěchu, dojít si osobně ke klasickému homeopatovi ke stanovení co nejpřesnější homeopatické léčby. Na základě jednoho symptomu - kondylomat - se účinná homeopatická léčba určit nedá. Podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií na www.klasickahomeopatie.cz a na www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
svařáček
Slaný koláč
EMILKY KRÉMEŠ
Hrnková bábovka
Domácí přítel

Přidat recept