Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Meryl 21.12.13: 0

Dobrý den. V minulosti jsem prodělala Plicní chlamidie, Byla jsem přeléčena antibiotiky a ještě i na boreliosu, která se dodatečně též potvrdila, jsem ale neustále unavena, a ještě bych se chtěla přeléčitt homeopatií, které velmi věřím. Potřebuji se hlavně ještě pročistit tělo a nastartovat organismus, aby si již poradil sám.Mám bolesti kloubů a jsem velmi unavená. Děkuji. Pordtew mi název léku, mám homeopata zde v Mostě. hezký den.

21.12.2013 12:12   

Dobrý den, doporučuji Vám zkontaktovat přímo klasického homeopata, bohužel na základě informací, které mi píšete, se vybrat homeopatický lék nedá. K výběru nejvhodnějšího homeopatického léku je potřeba znát celkový obraz pacienta, tedy všechny jeho fyzické, ale i psychické příznaky, a to v současnosti i minulosti, a dále ještě jeho rodinnou anamnézu. Teprve na základě těchto zjištění je možné stanovit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Seznam kvalifikovaných klasických homeopatů najdete na webu České komory klasické homeopatie www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
sýrová polévka rychlá,chu..
Vločkové hrudky
broskvova marmeláda
Majonéza
0940. bábovka ze zakysané s..

Přidat recept