Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Janule.S 30.1.14: 8

Dobrý den.
Malá má 8měsíců a od 5.m. má pořád rýmu.Trápí ji spíše zadní rýma. Začala jsem ji léčit Sambucus nigra 9 CH 5 kuliček. Po 10 dnech se jí ulevo. Přestala jsem dávat homeop. a za 3 týdny se rýma vrátila. Po zvlhčení jsem odsávala nažloutlé hleny. Znovu jsem jí dala Sambucus nigra 9CH. Vždy po tomto přípravku, se jí rýma spustila a mohla jsem jí odsát hleny. V 7.m. opět velká rýma. Porodní asistentka mi poradila dávat Sulfur iodatum 9CH a Pulsatilla 9CH, od každého 2xdenně 5 k. Dále oscillococinum a probiotika. Po týdnu se zastavila rýma a tak jsme daly udržovací dávku 5 k. sulfur iodatum ráno, 5 k. pulsatilla večer a oscillococinum půl tubičky. Teď po 4 dnech se jí zas vrátila zadní rýma, neteče jí z nosu. Chrčí a pořád kýchá, v noci se jí špatně dýchá a jakoby chraptí. Prosím poraďte mi, co by jí mohlo už konečně pomoct. Mám opět dávat Sambucus nigra 9ch, po kterém se jí spouštěla rýma? Jak dlouho jí můžu dávat homeopatika? Neuškodím jí tím nějak? Předem děkuji za odpověď.

31.01.2014 04:01   

Pěkný den, Vaší dceři bych určitě nedoporučovala další homeopatickou samoléčbu, ale rozhodně návštěvu u odborníka - kvalifikovaného klasického homeopata. Homeopatickou samoléčbou si totiž můžete dcerku homeopaticky zaléčit, potlačit. Při léčbě pacientů klasickou homeopatií totiž nestačí vzít v potaz pouze jeden příznak - rýmu, a podle něj vybírat a podávat homeopatický lék. Vždy je potřeba podchytit celkový zdravotní stav u pacienta, nejen fyzický, ale i psychický, a to nyní v současnosti, ale také i v minulosti. Dále je potřeba k určení nejvhodnější homeopatické léčby zjistit, a do léčby zahrnout, i rodinnou anamnézu, tj. čím, jakými nemocemi, procházeli předkové pacienta v generacích minulých. Teprve na základě všech těchto informací je možné stanovit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Na seznam klasických homeopatů, registrovaných v České komoře klasické homeopatie, se můžete podívat na web Komory www.homeopathy.cz, podrobné informace o léčbě na www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0659. medové koláčky od za..
Dort s lesním ovocem
sýrová omáčka
Pivní závin
drůběží prsa s čínskou ..

Přidat recept