Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

badik3 07.8.14: 0

Dobrý den, potřebovala bych poradit homeopatikum, které pomůže kamarádovi po rozchodu s přítelkyní. Aby na bývalou lásku snadněji zapoměl a udělal za minulostí tlustou čáru. Problémy s ní jsou dlouhodobější, už dvakrát se rozešli a stále ho to k ní táhne i když ví, že to nemá budoucnost. Trápí ho to. Jaká jiná pomoc by se mohla hodit? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

07.08.2014 03:08   

Hezký den, Vašemu kamarádovi se dá klasickou homeopatií pomoci s jeho stavem, avšak neexistuje nějaký obecně platný homeopatický lék, který by mu pomohl. V klasické homeopatii se vybírají individuální léky pro pomoc tomu kterému pacientovi v jeho konkrétní životní situaci. Mohu Vám tedy jedině doporučit, abyste kamaráda objednala na léčbu klasickou homeopatií k některému z klasických homeopatů. Seznam kvalifikovaných klasických homeopatů, registrovaných v České komoře klasické homeopatie, najdete na webu Komory www.homeopathy.cz. Na podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií se můžete podívat na web www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rychlá večeře
Kotlety mňam
Salát z rčerveného zelí
sekaná na zelí s tortelinam..
Krabí salát I.

Přidat recept