Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Lucie1811 20.8.14: 0

Dobrý den, prosím o radu. Mám několik let na ploskách nohou vnitřní bradavice. Existuje nějaké homeopatikum, které by mi pomohlo s jejich odstraněním? Děkuji.

23.08.2014 10:08   

Dobrý den, jak jsem psala již v minulých odpovědích na dotazy čtenářů, určitě by se Vám dalo s bradavicemi pomoci, avšak je potřeba, abyste osobně navštívila některého z klasických homeopatů. Teprve na základě podrobného pohovoru, kdy se zkoumají Vaše problémy fyzické i psychické, a to teď i v minulosti, je možné určit nejvhodnější homeopatickou léčbu. Podíváte-li se na webové stránky České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, najdete zde seznam registrovaných homeopatů Komory. Na webu www.klasickahomeopatie.cz pak podrobné informace o této léčbě.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


25.08.2014 08:08   

Moc děkuji za odpověď.

Lucie1811


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
0679. chléb kečupový od An..
Banánový koláč(buchta) od..
Obrácené roštěnky
Houbové rizoto
Bramborové jednohubky

Přidat recept