Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

jivava 15.9.14: 0

Dobrý den,
již od mládí se potýkám se záněty močových cest. Užívala jsem spoustu přípravků bez valných výsledků. Nyní se u mě občas objevuje inkontinence. Prosím o radu ohledně užívání homeopatik. Děkuji.

15.09.2014 02:09   

Hezký den, léčba klasickou homeopatií Vám dokáže s problémem pomoci, je však potřeba, abyste navštívila osobně klasického homeopata, a začala se u něj léčit. Takto obecně se totiž odpovědět na Váš dotaz nedá. Klasický homeopat potřebuje znát ke stanovení nejvhodnější homeopatické léčby Vaši rodinnou anamnézu, tj. jaké závažné nemoce se vyskytují ve Vaší rodině, a především Váš celkový fyzický i psychický stav v současnosti, ale i minulosti. Teprve na základě těchto obsáhlých informací je možné započít léčbu klasickou homeopatií. Při výběru klasického homeopata doporučuji držet se registrovaných homeopatů České komory klasické homeopatie - www.homeopathy.cz, detailní informace o léčbě klasickou homeopatií najdete na webu www.klasickahomeopatie.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Rychlá pizza z bílého jogu..
0319. špaldové koláče od ..
Plněná rajčata
Perníčkové záviny
0330. makovník od Kovářka

Přidat recept