Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

bibienn 23.2.15: 0

Dobry den. Mam 9mesicniho syna. Od 6 mesice mi strasne zlobil s nocnim buzenim. Vstavala jsem po pul hodine az hodine. detska doktorka nam poradila Sedalii. sice maly nespi celou noc ale velkou zmenu pocituji. budil se po 3,4hodinach. bohuzel nam to dlouho nevydrzelo, zacly rust zuby a maly opet nespi. Chtela jsem se zeptat zda k sedalii muzu pritat jeste chamomilla vulgaris 15ch a jak dlouho muzu malemu sedalii podavat, zda mam treba udelat nakou pauzu... moc dekuji za odpoved!

24.02.2015 02:02   

Pěkný den, určitě bych Vám použití Sedalie nedoporučovala, neboť se jedna o polykompozitní, tj.vícesložkový homeopatický lék, a tím si syna můžete homeopaticky potlačit - zaléčit. V klasické homeopatii vždy platí zásada podávat pouze jeden lék v jednom čase, tj. určitě nepodávat vícesložkové homeopatické léky. Chamomillu Vám mohu na prořezávání zubů doporučit, ale již dále nepodávejte Sedalii...více na www.klasickahomeopatie.cz a www.homeopathy.cz.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1099. hamburger od Želka
1299. cuketový koláč od Ž..
Linecké hrníčkové cukrov..
Nakládaný hermelín 1
Světlá ovarová (jaternicov..

Přidat recept