Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Wejaaa 23.7.15: 0

Vážená paní inženýrko,

chtěla bych se zeptat jaká homeopatika si mám pořídit při nadměrném pocení ?
Stav trvá cca 4 roky (snad od porodu ? možná i dřív - stav po tromboze LDK + plicní embolie ? ) - nekojím , HA neužívám . Potím se v obličeji, a v podpaží extrémním způsobem i v zimě ( jsem štíhlá , 25 let) .
A druhý dotaz se týká ekzému na rukou - od porodu se mi na prtech kde jsem nosila prstýnky objevil ekzém . Prstýnky jsem odstranila ,avšak ekzém neustupuje - červené, svědivé až šupinaté ekzémy na které nepomáhají běžně dostupné přípravky z lékárny ani kortikoidové míchané od MUDr. či konopné domácí mastičky .
Popřípadě nemůže být příčina jinde ?
Děkuji za Váš čas a radu .
A přeji hezký den

25.07.2015 04:07   

Dobrý den, v této poradně Vám bohužel nemohu poradit konkrétní homeopatické léky, které by Vám s Vašimi problémy pomohly. Takto jednoduché to totiž při léčbě klasickou homeopatií není. Vždy je potřeba při potížích vyhledat odborníka - kvalifikovaného klasického homeopata, a s ním svoje problémy osobně konzultovat, kdy teprve na základě cca hodinového pohovoru je možné vybrat nejvhodnější homeopatické léky. Doporučím Vám tedy obrátit se na některého z registrovaných homeopatů České komory klasické homeopatie - jejich seznam najdete na webových stránkách www.homeopathy.cz, a objednat se na léčbu klasickou homeopatií. Vašeho homeopata bude zajímat nejen Váš aktuální stav fyzický, ale i psychický, a zároveň také Vaše minulost. A v neposlední řadě i rodinná anamnéza. Prostudovat si také můžete webové stránky www.klasickahomeopatie.cz, kde najdete mnoho užitečných informací o tomto způsobu léčby...

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Chutná polévka Co dům dal
Kořeněné kuřecí špízy ..
1212. housky se zakysankou od..
KRENEX domácí (od iv@)
0393. chléb se sýrem Cottag..

Přidat recept