Homeopatie

Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie.

Prosíme všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.

   dotazy  hledání  položit dotaz

Antonia1990 26.8.15: 0

Dobrý den,je mi 25 let, řekla bych,že jsem celkem atraktivní a průměrně inteligentní člověk,divoká v sexu,vařit umím. Nejsem ale schopná udržet si vztah. Když holky začínali chodit s klukama, nikdo by si o mě neopřel ani kolo. Ve dvaceti mi kamoška dohodila kluka. Do třech měsíců bylo po všem a takové epizody se vždy opakují stále dokola stejně. Setkám se s mužem, je do mě zamilovaný, někdy je to láska jak z Hollywoodu, věřím mu. Pak udělá nějakou krpu, lže nebo nemá čas apod. - začnu mít trochu strach ale stále se usmívám, ne vždy ale někdy to přejdu a někdy dám agresívnější projevem najevo, že se to nedělá,do týdne muž ochladne,nemá čas nebo málo ale nikdy se se mnou nerozejde, nekřičí,jsem dobrá jistota na horší časy, ale chybí zájem. Bolí mě to,chce se mi brečet,je mi špatně,neobtěžuju ho a hrábne mi,rozejdu se,chci vysvětlení,co jsem ne/udělala, nikdy ho nedostanu, nemluví,zpátky by mě nevzal.Jsem osamělá, zklamaná a unavená. Může pomoci homeopatie? Na mou povahu či zklamání?

27.08.2015 04:08   

Pěkný den, ano, léčba klasickou homeopatií by Vám mohla pomoci zpevnit Vaši psychiku, abyste se do podobných nepříjemných situací už nedostávala.
Homeopatické léky totiž dokážou změnit vnitřní stav člověka, takže se pacient v průběhu léčby mění a je sebevědomější a sebejistější. Léčbu klasickou homeopatií Vám tedy doporučuji - vyberte si na webu www.homeopathy.cz (web České komory klasické homeopatie) některého z kvalifikovaných klasických homeopatů, a u něj můžete zahájit Vaši léčbu. Na webu www.klasickahomeopatie.cz si také můžete přečíst podrobné informace o léčbě klasickou homeopatií.

Barbora Mašková
Poradnu klasické homeopatie pro vás vede Ing.Barbora Mašková, klasická homeopatka a registrovaná členka České komory klasické homeopatie. Prosím vás, všechny čtenářky a čtenáře této poradny klasické homeopatie, abyste si před vlastním zasláním otázky do poradny pročetli moje stránky o klasické homeopatii na www.klasickahomeopatie.cz.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
KRÁLOVSKÉ ŘÍZKY
Maso na cuketě
1005. sýrový chléb od Ilon..
1099. hamburger od Želka
0396. mrkvová buchta od Kov..

Přidat recept