Klimakterická poradna

Poradna se zabývá přechodem (klimakteriem). Vznikla ve spolupráci s Občanským sdružením LUNA – vaše přítelkyně v klimakteriu. Pokud Vás zajímají podrobné informace, zkuste si projít webové stránky www.sdruzeniluna.cz

Poradnu vede MUDr. Tomáš Burnog, CSc.

MUDr. Tomáš Burnog, CSc.- atestace I.stupně gynekologie-porodnictví 1987

- atestace II.stupně gynekologie-porodnictví 1991

- obhajoba kandidátské dizertační práce ( CSc. ) 1996

- 19 let činnosti na porodnicko-gynekologické klinice v ČR (1984-2003)

- výuka mediků

- v současnosti ve funkci vedouciho Oberarzta (Leitender Oberarzt) na porodnicko-gynekologickém pracovišti v Německu (2003- dosud)

- autor 63 přednášek a 66 publikací v českých a zahraničních odborných časopisech

- spoluautor 3 odborných učebnic pro mediky

- nositel prestižní Sonkovy ceny za nejlepší práci s ultrazvukovou tematikouPROSBA! V rámci výzkumu prosíme o několik minut Vašeho času a o vyplnění malého dotazníku

Dekujeme za Váš čas.

   dotazy  hledání  položit dotaz

R 25.7.17: 0

Dobrý den, je mi 45 let a prosím vás o radu ohledně mích častých bolestí. Menstruaci mám pravidelnou, jen asi 10 dnu před ní sem tam špinění a slabé krvácení. V posledním pulroce zhoršující se brnění, pnutí těla.Bolesti kloubů, hlavy,nohou, zad, podbřišku někdy bolesti jakoby celého těla.Horkost v těle,jako bych měla teplotu, ale při změření nemám. Velká únava. všechny krevní odběry u obvodního lékaře negativní. V dubnu jsem byla na gynekologii vše vpořádku, krevní testy vyloučily klimakterický syndrom,k další kontrole mám přijít za rok.Před devíti lety jsem byla na menší operaci čípku na odstranění polypů. Mám cysty v prsou. Prosím Vás o radu co bych mohla mít za nemoc a kam jít popřípadě na další vyšetření. Moji lékaři mě jen říkají, že mám vše negativní.Děkuji za Vaši odpověď.

26.07.2017 11:07   

Pokud mate klinicke bolesti kloubu, hlavy, nohou, zad atd- tak to po internetu nevyresime. Je-li vyloucen klimaktericky Syndrom, tak musite patrat dale. Paleta onemocneni negynekologickych, ktere by mohly mit tyto priznaky, je velmi pestra.

MUDr. Tomáš Burnog, CSc.

zdroj: MUDr. Tomáš Burnog, CSc.


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Hamburger - kytičky
Kremeš podle Janky
Opilé řezy
Kakaové oválky s ořechový..
Maďarský klobásový salát

Přidat recept