Kosmetická a vizážistická poradna

Jak správně pečovat o svou pleť, vlasy a tělo vám poradí Hana Pekhartová – vizážistka a profesionální kosmetická poradkyně

Hana Pekhartová se věnuje vizážistice a individuálnímu poradenství v péči o pleť - pomáhá efektivně řešit problémy s pletí, učí ženy, jak o sebe pečovat a líčit se.

Navštivte stránky VISAGE STUDIA a objednejte se na osobní konzultaci.

VISAGE STUDIO
Národní 39, Praha 1
www.visagestudio.cz   dotazy  hledání  položit dotaz

daduli 18.10.11: Denní a noční krém

Dobrý den! Chtěla bych poradit, jaký denní a noční krém by měla používat žena nad 50let, za přijatelnou cenu, případně jakou jinou kosmetiku. Děkuji.

02.11.2011 10:11   

Dobrý den, denní a noční krém bývá většinou marketingový tah různých firem. Pro to, aby byla pleť zdravá a abychom nepodporovaly projevy stárnutí, je důležité, zaměřit se především na správné čištění a hydrataci, a to ráno i večer. V drogérii bych velké výsledky neočekávala, za finančně přijatelnou a kvalitní považuji např. značku Mary Kay. Pro domluvení bezplatné individuální konzultace mě kontaktujte na www.visagestudio.cz.

MF

zdroj: MF


16.02.2012 12:02   

Mě se osvědčila "žehlička na vrásky",malý přístroj ,ale s viditelnými účinky na pleti,mám pleť projasněnou ,zežehluji si i levnější hydratační krémy a pleť je hlouběji vyživená.

Bohnice


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
Cuketa s houbami
Česnekačka na opičku
Eintopf Friedrich
0518. rychlejší crossanty o..
1456. arašídové rohlíčky..

Přidat recept