Kosmetická a vizážistická poradna

Jak správně pečovat o svou pleť, vlasy a tělo vám poradí Hana Pekhartová – vizážistka a profesionální kosmetická poradkyně

Hana Pekhartová se věnuje vizážistice a individuálnímu poradenství v péči o pleť - pomáhá efektivně řešit problémy s pletí, učí ženy, jak o sebe pečovat a líčit se.

Navštivte stránky VISAGE STUDIA a objednejte se na osobní konzultaci.

VISAGE STUDIO
Národní 39, Praha 1
www.visagestudio.cz   dotazy  hledání  položit dotaz

Lenka17 03.3.12: 0

Dobrý den, mám poměrně dlouhodobý problém s holením nohou. Vyzkoušela jsem vše od epilátoru, klasické žiletky, pleťového tonika po holení, dětského zásypu, peelingu, ale bohužel mi nic nepomohlo, a po každém holení mi zůstávají na nohou černé tečky. Děkuji za radu.

12.03.2012 11:03   

Dobrý den, mám dobrou zkušenost s Tělových gelem na mytí a holení 2v1 od firmy Mary Kay, po oholení doporučuji potřít místa hydratačním pleťovým tonikem. Pokud to nepomůže, vyzkoušejte např. depilaci cukrovou pastou. Pravidelné peelingy a hydratace jsou důležitou prevencí.

MF

zdroj: MF


30.09.2012 04:09   

Ahoj Leni, určitě Spray ,,první pomoci,, od Aloe Vera.. Ten ti pomuže uplně na všechno!! Sestřenice má ekzém na který dávala dokonce i konopnou mast což by mělo pomoct, nepomohlo..Dvakrát jsem jí střikla ten sprejík a ono ji to opravdu mizí :-) Prostě je na všechno a to nejmenší je vyrážka po holení :-) a je to přírodní :-) Písni mi na meil:eliskzaspalova@seznam.cz
Pomužu ti :-) pa pa ELIŠKA

Alisha118


Chci odpovědětPřihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Poradny
Aktuální články
Soutěže na Dáma.cz
v součastnosti žádné soutěže neprobíhají.
Přehled všech soutěží
Nejživější diskuse
Recepty
1379. bramboroví bucifálci ..
Osvezujici letni bomba
Vynikající těstoviny s hou..
Pomazánkové máslo
Čajové pečivo

Přidat recept